SOS Children’s Villages

Organizācija SOS Children’s Villages veido ģimenes bāreņiem, pamestiem un citiem neaizsargātiem bērniem 134 valstīs, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī sniedz aprūpes neaizsargātos bērnus, lai sasniegtu viņu potenciālu. Izmantojot mūsu ģimenes atbalsta un aprūpes programmas, medicīnas centrus, skolas un ārkārtas palīdzības pasākumus, tā ietekmē miljonu bērnu un ģimeņu dzīvi.

Šis labdarības projekts nodrošina mājas ar 52 000 bāreņiem vai pamestiem bērniem 131 valstī, tostarp ASV. Nesen tā paplašināja savu darbību Āfrikā, kur AIDS epidēmija ir atstājusi daudzus bērnus bez vecākiem. Katrā SOS “ciemā” ir apmēram desmit grupu mājas, katrā no tām ir seši līdz astoņi bērni un divi pieaugušie. Mērķis ir padarīt katru ciematu par kopienu, un katra māja jūstos kā ģimene.

Organizācijas brīvprātīgie tic, ka katrs bērns ir pelnījis mīlošu māju. Katrs bērns pasaulē pelna stabilu ģimeni, drošu mājokli, kvalitatīvu medicīnisko aprūpi un izglītību.Tās dalībnieki palīdz stiprināt ģimenes ar atbalstu, kas ir vajadzīgs, lai to stiprinātu un paliktu kopā.

Ja bērni nevar palikt kopā ar viņu ģimeni vai viņiem nav ģimenes, mēs viņiem dodam drošu māju kopā ar brāļiem un māsām, kur viņi var audzēt vienā no mūsu SOS ģimenēm. Katru māju vada apmācīts aprūpētājs, SOS māte, kas katru bērnu izvirza ar individuālu aprūpi un nepieciešamo uzmanību.

SOS Children’s Villages atbalsta savus bērnus, līdz viņi ir gatavi sevi atbalstīt. Viņi piedāvā saviem bērniem nepieciešamās prasmes un izglītību, lai viņi kļūtu par pilnīgi neatkarīgiem pieaugušajiem. Lai gan viņi aug un kļūst pašpietiekami, viņiem vienmēr būs sava SOS ģimene.

SOS Children’s Villages koncentrējās uz to, kas ir vajadzīgs katram atsevišķam bērnam. Tā kā katrs bērns aug ģimenes apstākļos, mēs uzzinām katru bērnu kā indivīdu, un mēs sadarbojamies ar viņiem, lai izveidotu personalizētu viņu attīstības plānu.

Organizācijai pieder vairāk nekā 570 SOS ciematu visā pasaulē. Šie ciemati ir pabeigti kopā ar mājas un kopienas centriem, vai nu uz vietas, vai ar piekļuvi medicīnas iestādēm, skolām un rotaļu laukumiem, lai mūsu bērni varētu augt drošā un atbalstošā kopienā.