Share Our Strengh

Share Our Strengh sāka savu pirmo darbību ēkas Capitol Hill pagrabā 1984. gadā, lai atbalstīt cilvēkus, kuri bija badā Etiopijā, 1984- 1985 gadā. Brālis un māsa Bills un Debbija Šore uzsāka organizāciju ar pārliecību, ka ikvienam ir izšķiroša nozīme pasaules cīņā pret badu un nabadzību, un, ka izmantojot kopīgo spēku ir iespēja atrast ilgtspējīgus risinājumus. Šodien labdarbības organizācijas koncentrējas uz “No Kid Hungry” projektu attīstīšanu.

Organizācija strādā, lai apstādīnāt bērnu badu Amerikā, apgādājot bērnus ar efektīvām uztura programmām, piemēram, skolas brokastīm un vasaras ēdieniem. Šis darbs tiek īstenots, izmantojot “No Kid Hungry” tīklu, kas sastāv no privātiem pilsoņiem, valsts amatpersonām, biznesa līderiem un citiem cilvēkiem, kuri savās kopienās piedāvā novatoriskas idejas bada pārtraukšanai. Šie partneri strādā kopā, īstenojot risinājumus, kas noārda barjeru, kas neļauj bērniem lietot uzturā veselīgu pārtiku.

“No Kid Hungry” nodrošina trūcīgos un izskalkušos bērnus ar ēdieniem, kā arī māca viņu ģimenēs, kā gatavot veselīgas un pieejamas maltītes. Kampaņa iesaistās arī sabiedrībā, lai izbeigtu bērnu badu par valsts prioritāti.

Izmantojot projektu “Cooking Matters”, programma “No Kid Hungry” izglīto un dod iespēju maznodrošinātām ģimenēm palielināt savu pārtikas budžetu, lai viņu bērni saņemtu katru dienu veselīgas maltītes mājās. Šī projekta dalībnieki māca vecākus stratēģiski iepirkties, izmantot informāciju par uzturvērtību, lai padarītu veselīgāku ēdienu izvēli, un pagatavot garšīgas un vitamīnu pilnas maltītes.

“No Kid hungry” kampaņa darbojas, lai pievērst valsts uzmanību bērna bada krīzei Amerikā, radot spēcīgu personu kustību, kas ir apņēmusies rīkoties drosmīgi. Tās uzdevums ir veidot partnerības, kurās iesaistās ietekmīgie indivīdi un tiek atbalstītas politikas izmaiņas, kas vajadzīgas, lai sasniegtu mūsu mērķus.

Share Our Strengh organizācija redz nākotni, kurā bērni katru dienu var baudīt veselīgu pārtiku. Katru dienu bērni skolās saņems veselīgas brokastis, lai viņi būtu gatavi mācīties. Viņiem nebūs jāuztraucas par to, kā viņi dabūs ēst vasarā, kad skolās ir brīvlaiks. Bērni vienkārši varēs būt bērni, kuriem nevajadzēs izjūst stresu pārtikas trūkuma dēļ.