Populārā spēle Starburst.

Starburst ir viena no populārākajām NetEnt slotu spēlēm. Tai ir 5 ruļļi un 10 izmaksas līnijas un jebkurš interesents ar spēles gaitu var iepazīties ne tikai kazino un spēļu zālēs atrodamajos spēļu automātos, bet arī internetā un dažādās viedtālruņu aplikācijās, turklāt, nav jāriskē ar savu naudu, ja neesat pārliecinājies par to, ka spēle jums iet pie sirds – to ir iespējams spēlēt arī ar spēļu naudu, kas ir lielisks risinājums visiem, kuri vēlas iepazīt Starburst no A līdz Z. Starburst ir spēle, kas atspoguļo visu to, kas bija populārs un aktuāls 2000 -ajos gados  video spēļu pasaulē.

Kā sākt spēlēt?

Pirms iegriežam mirdzošos un vilinošos spēles ruļļus, iesaka izdarīt likmi uz katru izmaksas līniju. Taustiņš LINES regulē iespēju noteikt to, ar cik izmaksas līnijām vēlaties spēlēt. Parasti iesaka  spēlēt ar lielāko pieļaujamo līniju skaitu, lai maksimāli palielinātu iespēju uzvarēt. Laimests ir atkarīgs no tā, cik izmaksu līniju atzīmēsiet. Taustiņš COIN VALUE ļauj izvēlēties monētas vērtību no 0,01 – 1 vērtībā, respektīvi no viena eiro centa līdz 1 eiro par vienu izmaksas līniju. MAX BET funkcija automātiski nosaka augstāko iespējamo monētas vērtību. Lai sāktu spēli, nepieciešams nospiest taustiņu SPIN. Griežoties ruļļiem, sāk palikt skaidrs tas, kādēļ spēle ir tik populāra un aizrauj daudzus jau vairāku gadu garumā. Tiek piedāvāta arī AUTOPLAY funkcija, kas ruļļus griež pati no sevis vairākas reizes pēc kārtas.

Simboli.

Spēles WILD simboli parādās tikai otrajā, trešajā un ceturtajā spēles rullī. Interesanti ir tas, ka Starburst nepiedāvā nekāda veida bonusa spēļu vai brīvo griezienu iespējas, kas ir tik ārkārtīgi populāras citām šāda tipa video slotu spēlēm. Taču, tas nenozīmē, ka ir mazākas iespējas laimēt. Starburst simboli mēdz izplesties pa vairākiem spēles laukumiem, dodot iespēju laimēt vairāk un tas pilnībā aizstāj bonusa funkcijas, kas parasti ir atrodamas citās šāda tipa spēlēs.

Spēles krāsainā grafika un mirdzošie efekti ierauj spēles pasaulē un tas ir labs izskaidrojums tam, kādēļ spēle ir tik ārkārtīgi populāra jau ļoti daudz gadus. Starburst dzirkstošais spēles interfeiss noteikti vilina daudzus izmēģināt to, ko šī spēle piedāvā un apvienojumā ar elektroniskajiem skaņu efektiem, tas rada hipnotiskas sajūtas, kas nelaiž vaļā.