Newborns In Need

Newborns in Need, Inc. bija izveidota 1992. gadā 7.jūlijā, un tās dibinātāja bija Kerola Grīna. Tā ir labdarības organizācija kura ir dibināta, lai palīdzēt trūīgājām ģimenēm rūpēties par jaundzimušajiem bērniem. NIN brīvprātīgie nodrošina aprūpes priekšmetus aģentūrām un slimnīcām, kur atrodas priekšlaicīgi, slikti vai nabadzīgi jaundzimušie. Newborns In Need nodrošina bezmaksas piederumus Amerikas Savienotajās Valstīs.

Brīvprātīgie nodrošina bērnus ar komplektu, kas ir piepildīti ar priekšmetiem kuri ir nepieciešami katram jaundzimušajam pirmājās dzīves nedēļās. Daudzi piederumi tādi kā bērnu autiņi, salvetes, termometri utt., tiek izplatīti vietējās sabiedrībās. Brīvprātīgie arī izmanto radošās spējas un veido dažādas dizaina siltās segas un ar to piepildina bērnu komplektus.

Diemžēl ļoti daudzas kopienas joprojām meklē un gaida palīdzību, tāpēc organizācija aktīvi aicina piedalīties jaunos brīvprātīgos un palīdzēt nodrošināt jaundzimušos un glābt viņu dzīves. Katru dienu esošie organizācijas dalībnieki nepārtraukti un cītīgi strādā, lai atrastu priekšmetus, kas atbilst mūsu pasaules mazuļu vajadzībām.

Amerikas Savienotajās Valstīs ir visaugstākais pusaudžu grūtniecības un dzemdību skaits visā rietumu industrializētajā pasaulē. Trīsdesmit četri procenti jauno sieviešu iestājas grūtniecība vismaz vienu reizi, pirms viņi sasniedz 20 gadu vecumu – tas ir aptuveni 820 000 gadā.

Astoņi no desmit no puaudžu grūtniecībām ir neparedzēti, un Newborns in Need ir izdalījis miljoniem dolāru vērts ziedoto un nopirkto bērnu preces, izmantojot desmitiem vietējās kopienas aģentūras un organizācijas.

Pirms četriem gadiem viena mātei Sue T. piedzima dēls Darons 14 nedēļas agrāk. Viņa bija nabadzīga, vienatnē, un pēc viņas paša uzskatiem, “ciniska”. Pēc visapkārt meklēšanas par pieņemamu apģērbu, kas atbilst viņas bērnam, viņa uzzināja par organizāciju Newborns In Need, kas apgādā apģērbu un segas nabadzīgiem un priekšlaicīgi dzimušiem bērniem. Tādu līdzīgu stāstu ir

Ļoti daudz, tāpēc organizācija turpina savu darbību un piesauc jaunus brīvprātīgos iesaistītites darbā.

Pagajušā gadā organizācijas “Newborns in need” brīvprātigie izplatīja vairāk kā 350,000 dažādas drēbes un vairāk kā 2,000 bērnu ratiņus uz slimnīcām un ģimenēm Amerikas Savienotājās Valstīs. Organizācija joprojām meklē segas,kleitas, cepures, zābaciņus, pudeles un vienreizējās lietošanas autiņus.